İlanlar
İlanlar
 
Proje Hazırlama Rehberi
Proje Hazırlama Rehberi
 
Kastamonu'da DynEd
Kastamonu'da DynEd
 
» AB HAKKINDA
» AB VE TÜRKİYE
» AB MALİ DESTEĞİ
» AB KURUMLARI
» BİLGİ KAYNAKLARI
» BAĞLANTILAR
Hakkımızda
• Hakkımızda
• Valimiz
• AB İl Daimi Temas Noktası Vali Yardımcımız Ünal KILIÇARSLAN
• Yönergemiz
Hakkımızda

Kastamonu Valiliği AB ve Dış İlişkiler Bürosu, başta AB projeleri olmak üzere, kültür, sanat, spor, sosyal içerme, istihdam, ahşap, turizm gibi konularda proje deneyimine sahip ekiple faaliyetlerini Konyalı Konağında sürdürmektedir. Büromuz, Ulusal ajans ve AB Bakanlığı'nın ilimizde uyguladığı eğitim ve bilgilendirme faaliyetlerinde koordinasyon görevini de yürütmektedir. İlimizde proje yapan kurum ve kuruluşlara gerekli teknik destek, eğitim ve bilgilendirme sunumları da gerçekleştirdiğimiz diğer önemli faaliyetlerdendir.

AB Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi İl AB Daimi Temas Noktası 

Kastamonu Vali Yardımcısı Ünal KILIÇARSLAN

AB Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi Personelleri

1. Şenol KARABALTAOĞLU / Genel Koordinatör - Proje Uzmanı

2. Yasemin ÇILDIR / Koordinatör Yrd - Proje Uzmanı

3. Gül YILMAZ / V.H.K.İ / E- İçişleri - Resmi Yazışmalar

T.C. Kastamonu Valiliği AB Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi  | www.kastamonuproje.gov.tr Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller T.C. Kastamonu Valiliği AB ve Dış İlişkileri Koordinasyon Merkezi tarafından sağlanmaktadır.
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup, resmi nitelik taşımamaktadır. Her hakkı saklıdır. 2010 ©
KA İnternet Bilişim teknolojileri Ltd. Şti.
Avrupa Birliği İletişim Platformu Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu MFİB - Merkezi Finans ve İhale Birimi T.C.Başbakanlık DPT Müsteşarlığı TÜBİTAK T.C. Kastamonu Valiliği Kastamonu Üniversitesi KOSGEB Resmi Web Sitesi Kuzka - Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Resmi Web Sitesi Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı EUROPA – The official website of the European Union EUR-Lex