İlanlar
İlanlar
 
Proje Hazırlama Rehberi
Proje Hazırlama Rehberi
 
Kastamonu'da DynEd
Kastamonu'da DynEd
 
» AB HAKKINDA
» AB VE TÜRKİYE
» AB MALİ DESTEĞİ
» AB KURUMLARI
» BİLGİ KAYNAKLARI
» BAĞLANTILAR
Haberler
Turizm Servis Elemanı Eğitimi Sona Erdi.
Turizm Servis Elemanı Eğitimi Sona Erdi.
Eklenme Tarihi : 10/9/2017 5:29:02 PM

Kastamonu Valiliği tarafından Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı'na sunulan ve desteklenmeye değer bulunan "Turizm Servis Elemanı ve Ev Pansiyonculuğu" eğitiminin ilk ayağı olan Turizm Servis Elemanı Eğitimi 2-6 Ekim 2017 tarihlerinde merkez ve ilçelerde turizm alanında faaliyet gösteren otel, restoran ve bu alanda çalışmak isteyen İŞKUR' a kayıtlı 32 kişinin katılımıyla sona erdi.

Kastamonu Üniversitesi Turizm Fakültesi Öğretim Üyelerince verilen eğitimlerde, Turizm ve Turizm dav...ranışı, Yiyecek ve İçecek Yönetimi (Uygulamalı), Kat Hizmetleri Yönetimi (Uygulamalı), Konuk İlişkileri ve Hizmetleri, Kültürlerarası İletişim, Pazarlama ve Satış Teknikleri konuları işlendi.

Eğitimin ikinci ayağı olan "Ev Pansiyonculuğu" eğitimi ise 16-20 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenecektir. Eğitime başvurular devam etmekte olup öncelikli olarak ev pansiyonculuğu işletmeciliği yapmak isteyen ahşap konak yada ev sahiplerinden başvurmak isteyenlerin başvuruları alınacaktır.

Başvuru yapmak isteyenlerin aşağıdaki adrese 12.10.2017 tarihine kadar bizzat yada e-posta aracılığı ile ulaşmaları gerekmektedir.

Kastamonu Valiliği AB Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi

Cebrail Şehitler Sok. No:3 Merkez/ Kastamonu (Konyalı Konağı)

tel :0 366 212 1864

e-posta : kastamonuproje@gmail.com

VALİMİZ
AB İL DAİMİ TEMAS NOKTASI
VALİ YARDIMCIMIZ
AB ve DIŞ İLİŞKİLER KOORDİNASYON MERKEZİ
AB UYUM DAYANIŞMA VE YÖNLENDİRME KURULU ÜYELERİ
UYGULANMIŞ / UYGULANAN
AB PROJELERİ
IPA KATILIM ÖNCESİ
MALİ YARDIM ARACI
SIKÇA SORULAN SORULAR
AB ve Dış İlişikiler Koordinasyon Merkezi
» Görevleri
» Hedefleri
» Faaliyetleri
» Dosyalar
» Personelimiz
T.C. Kastamonu Valiliği AB Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi  | www.kastamonuproje.gov.tr Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller T.C. Kastamonu Valiliği AB ve Dış İlişkileri Koordinasyon Merkezi tarafından sağlanmaktadır.
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup, resmi nitelik taşımamaktadır. Her hakkı saklıdır. 2010 ©
KA İnternet Bilişim teknolojileri Ltd. Şti.
Avrupa Birliği İletişim Platformu Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu MFİB - Merkezi Finans ve İhale Birimi T.C.Başbakanlık DPT Müsteşarlığı TÜBİTAK T.C. Kastamonu Valiliği Kastamonu Üniversitesi KOSGEB Resmi Web Sitesi Kuzka - Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Resmi Web Sitesi Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı EUROPA – The official website of the European Union EUR-Lex