İlanlar
İlanlar
 
Proje Hazırlama Rehberi
Proje Hazırlama Rehberi
 
Kastamonu'da DynEd
Kastamonu'da DynEd
 
» AB HAKKINDA
» AB VE TÜRKİYE
» AB MALİ DESTEĞİ
» AB KURUMLARI
» BİLGİ KAYNAKLARI
» BAĞLANTILAR
Haberler
Karadeniz Havzası Programı Proje Hazırlama Çalıştayı Sinop’ta Yapıldı
Karadeniz Havzası Programı Proje Hazırlama Çalıştayı Sinop’ta Yapıldı
Eklenme Tarihi : 3/17/2017 5:43:36 PM

Duyurusu 31 Ocak 2017 tarihinde yayınlanan Karadeniz Havzası Programının 2014-2020 dönemi birinci teklif verme çağrısı ile ilgili olarak yararlanıcıları bilgilendirmek üzere 16 Mart 2016 tarihinde Sinop’ta bir proje hazırlama çalıştayı düzenlenmiştir.

Etkinlikte, Programın Birinci Teklif Verme Çağrısı kapsamında sunulacak projelerin geliştirilmesi, faaliyetlerin planlanması, proje önerilerinin mali unsurları, proje uygulanırken dikkate alınması gereken devlet desteklerine ilişkin AB kuralları ve başvuru usulleri ile ilgili olarak Avrupa Birliği Bakanlığı, Programın Yönetim Makamı olan Romanya Bölgesel Kalkınma, Kamu Yönetimi ve Avrupa Fonları Bakanlığı, Programın Köstence’de yerleşik Ortak Teknik Sekretaryası ve Avrupa Komşuluk Aracı Sınır Ötesi İşbirliği Programları Teknik Destek (TESIM) ekibi ile Hazine Müsteşarlığı temsilcileri tarafından potansiyel proje yararlanıcılarına yönelik bilgilendirme yapılmıştır.

VALİMİZ
AB İL DAİMİ TEMAS NOKTASI
VALİ YARDIMCIMIZ
AB ve DIŞ İLİŞKİLER KOORDİNASYON MERKEZİ
AB UYUM DAYANIŞMA VE YÖNLENDİRME KURULU ÜYELERİ
UYGULANMIŞ / UYGULANAN
AB PROJELERİ
IPA KATILIM ÖNCESİ
MALİ YARDIM ARACI
SIKÇA SORULAN SORULAR
AB ve Dış İlişikiler Koordinasyon Merkezi
» Görevleri
» Hedefleri
» Faaliyetleri
» Dosyalar
» Personelimiz
T.C. Kastamonu Valiliği AB Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi  | www.kastamonuproje.gov.tr Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller T.C. Kastamonu Valiliği AB ve Dış İlişkileri Koordinasyon Merkezi tarafından sağlanmaktadır.
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup, resmi nitelik taşımamaktadır. Her hakkı saklıdır. 2010 ©
KA İnternet Bilişim teknolojileri Ltd. Şti.
Avrupa Birliği İletişim Platformu Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu MFİB - Merkezi Finans ve İhale Birimi T.C.Başbakanlık DPT Müsteşarlığı TÜBİTAK T.C. Kastamonu Valiliği Kastamonu Üniversitesi KOSGEB Resmi Web Sitesi Kuzka - Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Resmi Web Sitesi Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı EUROPA – The official website of the European Union EUR-Lex