İlanlar
İlanlar
 
Proje Hazırlama Rehberi
Proje Hazırlama Rehberi
 
Kastamonu'da DynEd
Kastamonu'da DynEd
 
» AB HAKKINDA
» AB VE TÜRKİYE
» AB MALİ DESTEĞİ
» AB KURUMLARI
» BİLGİ KAYNAKLARI
» BAĞLANTILAR
Haberler
Romanya’da Macera Turizmi Fuarına Katıldık
Romanya’da Macera Turizmi Fuarına Katıldık
Eklenme Tarihi : 12/1/2015 1:10:19 PM

Kastamonu Valiliği AB ve Dış İlişkiler Bürosunda çalışan görevlilerimiz, Karadeniz Bölgesi Macera Turizmi Ağının Geliştirilmesi Projesi kapsamında Romanya’nın Köstence şehrinde 21-24 Ağustos 2015 tarihlerinde gerçekleştirilen “Macera Turizmi Fuarı”na katıldılar. Fuar’da İlimizin tarihi ve kültürel değerleri ile macera turizmi etkinliklerimize ait tanıtım masası açılarak ziyaretçilere bilgilendirmede ve Kastamonu mutfak kültürüne ait ikramlarda bulunuldu. Karadeniz Bölgesi Macera Turizmi Ağının Geliştirilmesi Projesi ortağı Romanya, Gürcistan, Bulgaristan ve Moldova’da kendilerine ayrılan ülke masalarında, macera turizmine yönelik çalışmaları ve ülkelerinin tarihi ve doğal güzelliklerine yönelik tanıtıcı çalışmalarda bulundular. Köstence’de 3 gün süren Macera Turizmi Fuarına, konsoloslar, iş adamları, medya temsilcileri ve halktan katılım gerçekleşmiş olup, Karadeniz’e kıyısı olan ülkeler arasında turizm ekseninde ortak komşuluk ilişkilerinin geliştirilmesi ve sınır ötesi ortak macera turizmi aktiviteleri düzenlenmesi yönünde strateji oluşturulması yönünde taraflar uzlaşmıştır.

VALİMİZ
AB İL DAİMİ TEMAS NOKTASI
VALİ YARDIMCIMIZ
AB ve DIŞ İLİŞKİLER KOORDİNASYON MERKEZİ
AB UYUM DAYANIŞMA VE YÖNLENDİRME KURULU ÜYELERİ
UYGULANMIŞ / UYGULANAN
AB PROJELERİ
IPA KATILIM ÖNCESİ
MALİ YARDIM ARACI
SIKÇA SORULAN SORULAR
AB ve Dış İlişikiler Koordinasyon Merkezi
» Görevleri
» Hedefleri
» Faaliyetleri
» Dosyalar
» Personelimiz
T.C. Kastamonu Valiliği AB Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi  | www.kastamonuproje.gov.tr Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller T.C. Kastamonu Valiliği AB ve Dış İlişkileri Koordinasyon Merkezi tarafından sağlanmaktadır.
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup, resmi nitelik taşımamaktadır. Her hakkı saklıdır. 2010 ©
KA İnternet Bilişim teknolojileri Ltd. Şti.
Avrupa Birliği İletişim Platformu Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu MFİB - Merkezi Finans ve İhale Birimi T.C.Başbakanlık DPT Müsteşarlığı TÜBİTAK T.C. Kastamonu Valiliği Kastamonu Üniversitesi KOSGEB Resmi Web Sitesi Kuzka - Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Resmi Web Sitesi Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı EUROPA – The official website of the European Union EUR-Lex