İlanlar
İlanlar
 
Proje Hazırlama Rehberi
Proje Hazırlama Rehberi
 
Kastamonu'da DynEd
Kastamonu'da DynEd
 
» AB HAKKINDA
» AB VE TÜRKİYE
» AB MALİ DESTEĞİ
» AB KURUMLARI
» BİLGİ KAYNAKLARI
» BAĞLANTILAR
Haberler
Valilik AB ve Dış İlişkiler Bürosu Görevlileri Macera Turizmi Ağı Strateji Çalıştayına Katıldı.
Valilik AB ve Dış İlişkiler Bürosu Görevlileri Macera Turizmi Ağı Strateji Çalıştayına Katıldı.
Eklenme Tarihi : 12/1/2015 11:48:23 AM

Karadeniz Havzasında Macera Turizmi Ağının Geliştirilmesi Projesi kapsamında, Romanya’nın Köstence şehrinde 30 Eylül-3 Ekim 2015 tarihleri arasında strateji belgesi hazırlama çalıştayı düzenlendi. Kastamonu Valiliği AB ve Dış İlişkiler Bürosu görevlilerimizin katıldığı  çalıştay’a Bulgaristan, Romanya, Gürcistan ve Moldova’dan proje ortağı ülkeler katılarak, Karadeniz Bölgesinde ortak bir macera turizmi ağının geliştirilmesi için yapılması gereken faaliyetler üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.    Proje ortağı ülkelerin tamamında hayata geçebilecek macera turizmi faaliyetlerinin neler olacağı, gerekli yasal düzenlemeleri yapacak otoritelere başvuru usulleri,  strateji belgesinin ana başlıkları çalıştayda tartışılan diğer konular olmuştur.

VALİMİZ
AB İL DAİMİ TEMAS NOKTASI
VALİ YARDIMCIMIZ
AB ve DIŞ İLİŞKİLER KOORDİNASYON MERKEZİ
AB UYUM DAYANIŞMA VE YÖNLENDİRME KURULU ÜYELERİ
UYGULANMIŞ / UYGULANAN
AB PROJELERİ
IPA KATILIM ÖNCESİ
MALİ YARDIM ARACI
SIKÇA SORULAN SORULAR
AB ve Dış İlişikiler Koordinasyon Merkezi
» Görevleri
» Hedefleri
» Faaliyetleri
» Dosyalar
» Personelimiz
T.C. Kastamonu Valiliği AB Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi  | www.kastamonuproje.gov.tr Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller T.C. Kastamonu Valiliği AB ve Dış İlişkileri Koordinasyon Merkezi tarafından sağlanmaktadır.
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup, resmi nitelik taşımamaktadır. Her hakkı saklıdır. 2010 ©
KA İnternet Bilişim teknolojileri Ltd. Şti.
Avrupa Birliği İletişim Platformu Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu MFİB - Merkezi Finans ve İhale Birimi T.C.Başbakanlık DPT Müsteşarlığı TÜBİTAK T.C. Kastamonu Valiliği Kastamonu Üniversitesi KOSGEB Resmi Web Sitesi Kuzka - Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Resmi Web Sitesi Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı EUROPA – The official website of the European Union EUR-Lex