İlanlar
İlanlar
 
Proje Hazırlama Rehberi
Proje Hazırlama Rehberi
 
Kastamonu'da DynEd
Kastamonu'da DynEd
 
» AB HAKKINDA
» AB VE TÜRKİYE
» AB MALİ DESTEĞİ
» AB KURUMLARI
» BİLGİ KAYNAKLARI
» BAĞLANTILAR
Haberler
Macera Turizmi Ağı Geliştirme Projesi “Turizmde Medya Eğitimi” Toplantısı Yapıldı
Macera Turizmi Ağı Geliştirme Projesi “Turizmde Medya Eğitimi” Toplantısı Yapıldı
Eklenme Tarihi : 12/1/2015 11:30:56 AM

Karadeniz Havzası Sınır Ötesi İşbirliği Programı kapsamında 23 Kasım 2015 tarihinde Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı toplantı salonunda Kastamonu Valiliği AB ve Dış İlişkiler Bürosu ve Romanya Köstence Valiliği ortaklığında gerçekleştirilen Macera Turizmi Ağı Geliştirme Projesi faaliyetlerinden olan  “Turizmde Medya Eğitimi” toplantısı gerçekleştirildi.

Açılış programına; Valimiz Sayın Şehmus GÜNAYDIN, KUZKA Genel Sekreteri Ramazan ÇAĞLAR, Romanya’dan Dan BARNA ve işletme sahipleri katıldı.

Üç gün süren medya eğitimi toplantısında, Kastamonu’da faaliyet gösteren 10 turizm işletmecisine; medya ilişkileri, etkili medya kullanımı, sosyal medya, yeni medya yönelimleri, röportaj ve iletişim teknikleri gibi alanlarda uzmanlarca eğitim verildi. Düzenlenen eğitimin ardından katılımcılara katılım sertifikaları takdim edildi.

VALİMİZ
AB İL DAİMİ TEMAS NOKTASI
VALİ YARDIMCIMIZ
AB ve DIŞ İLİŞKİLER KOORDİNASYON MERKEZİ
AB UYUM DAYANIŞMA VE YÖNLENDİRME KURULU ÜYELERİ
UYGULANMIŞ / UYGULANAN
AB PROJELERİ
IPA KATILIM ÖNCESİ
MALİ YARDIM ARACI
SIKÇA SORULAN SORULAR
AB ve Dış İlişikiler Koordinasyon Merkezi
» Görevleri
» Hedefleri
» Faaliyetleri
» Dosyalar
» Personelimiz
T.C. Kastamonu Valiliği AB Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi  | www.kastamonuproje.gov.tr Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller T.C. Kastamonu Valiliği AB ve Dış İlişkileri Koordinasyon Merkezi tarafından sağlanmaktadır.
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup, resmi nitelik taşımamaktadır. Her hakkı saklıdır. 2010 ©
KA İnternet Bilişim teknolojileri Ltd. Şti.
Avrupa Birliği İletişim Platformu Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu MFİB - Merkezi Finans ve İhale Birimi T.C.Başbakanlık DPT Müsteşarlığı TÜBİTAK T.C. Kastamonu Valiliği Kastamonu Üniversitesi KOSGEB Resmi Web Sitesi Kuzka - Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Resmi Web Sitesi Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı EUROPA – The official website of the European Union EUR-Lex