İlanlar
İlanlar
 
Proje Hazırlama Rehberi
Proje Hazırlama Rehberi
 
Kastamonu'da DynEd
Kastamonu'da DynEd
 
» AB HAKKINDA
» AB VE TÜRKİYE
» AB MALİ DESTEĞİ
» AB KURUMLARI
» BİLGİ KAYNAKLARI
» BAĞLANTILAR
Haberler
İlimizde Erasmus+ Bilgilendirme ve Yönlendirme Toplantısı Düzenlendi
İlimizde Erasmus+ Bilgilendirme ve Yönlendirme Toplantısı Düzenlendi
Eklenme Tarihi : 12/1/2015 11:16:56 AM

Avrupa Birliği Bakanlığı Türkiye Ulusal Ajansı ve Valiliğimiz AB ve Dış İlişkiler Bürosu Koordinatörlüğünde, 19 Kasım 2015 tarihinde İlimizde bulunan Merkez Şerifebacı Öğretmenevinde Erasmus+ Bilgilendirme ve Yönlendirme Toplantısı düzenlendi. Söz konusu toplantıya, İlimizden 40, Sinop ve Çankırı illerinden 30’ar olmak üzere toplam 100 katılımcı iştirak etti. Ulusal Ajans Eğitmenleri Abdullah ŞAHİN ve Bünyamin GÖKGÖZ tarafından gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısında 2016 yılı Erasmus + programı başvuru ve uygulama prosedürleri ile başvuru formlarının doldurulmasına ilişkin bilgi ve tecrübeler katılımcılar ile paylaşıldı.   

VALİMİZ
AB İL DAİMİ TEMAS NOKTASI
VALİ YARDIMCIMIZ
AB ve DIŞ İLİŞKİLER KOORDİNASYON MERKEZİ
AB UYUM DAYANIŞMA VE YÖNLENDİRME KURULU ÜYELERİ
UYGULANMIŞ / UYGULANAN
AB PROJELERİ
IPA KATILIM ÖNCESİ
MALİ YARDIM ARACI
SIKÇA SORULAN SORULAR
AB ve Dış İlişikiler Koordinasyon Merkezi
» Görevleri
» Hedefleri
» Faaliyetleri
» Dosyalar
» Personelimiz
T.C. Kastamonu Valiliği AB Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi  | www.kastamonuproje.gov.tr Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller T.C. Kastamonu Valiliği AB ve Dış İlişkileri Koordinasyon Merkezi tarafından sağlanmaktadır.
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup, resmi nitelik taşımamaktadır. Her hakkı saklıdır. 2010 ©
KA İnternet Bilişim teknolojileri Ltd. Şti.
Avrupa Birliği İletişim Platformu Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu MFİB - Merkezi Finans ve İhale Birimi T.C.Başbakanlık DPT Müsteşarlığı TÜBİTAK T.C. Kastamonu Valiliği Kastamonu Üniversitesi KOSGEB Resmi Web Sitesi Kuzka - Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Resmi Web Sitesi Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı EUROPA – The official website of the European Union EUR-Lex