İlanlar
İlanlar
 
Proje Hazırlama Rehberi
Proje Hazırlama Rehberi
 
Kastamonu'da DynEd
Kastamonu'da DynEd
 
» AB HAKKINDA
» AB VE TÜRKİYE
» AB MALİ DESTEĞİ
» AB KURUMLARI
» BİLGİ KAYNAKLARI
» BAĞLANTILAR
Haberler
İLİMİZDE MENŞE ADI VE MAHREÇ ADI EĞİTİMİ DÜZENLENDİ.
İLİMİZDE MENŞE ADI VE MAHREÇ ADI EĞİTİMİ DÜZENLENDİ.
Eklenme Tarihi : 5/21/2015 12:38:17 PM

Kastamonu Valiliği, Valilik AB Proje ve Koordinasyon Merkezince İlimizde menşe adı ve mahreç adı eğitimi düzenlendi. Türk Patent Enstitüsü Markalar Dairesi Başkanlığı uzmanlarınca ilimizde 17 Kasım 2014 tarihinde ücretsiz olarak düzenlenen eğitime ilçe kaymakamlıkları, ilçe belediye başkanlıkları, ilgili kurum, oda ve STK temsilcileri katıldı.

         Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda gerçekleştirilen eğitimde, ününün sınırı ilimizi aşan doğal ve kültürel ürünlerimize menşe adı ve mahreç adı alınması için gerekli başvuru usulleri anlatıldı.

 

         Şehrimize ait doğal ve kültürel değerlerin başvuru için gerekli nitelikte olduğu, bu ürünler için ilgili kurumlarımızın girişimde bulunması gerektiği   Türk Patent Enstitüsü uzmanlarınca ifade edilmiştir. 

VALİMİZ
AB İL DAİMİ TEMAS NOKTASI
VALİ YARDIMCIMIZ
AB ve DIŞ İLİŞKİLER KOORDİNASYON MERKEZİ
AB UYUM DAYANIŞMA VE YÖNLENDİRME KURULU ÜYELERİ
UYGULANMIŞ / UYGULANAN
AB PROJELERİ
IPA KATILIM ÖNCESİ
MALİ YARDIM ARACI
SIKÇA SORULAN SORULAR
AB ve Dış İlişikiler Koordinasyon Merkezi
» Görevleri
» Hedefleri
» Faaliyetleri
» Dosyalar
» Personelimiz
T.C. Kastamonu Valiliği AB Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi  | www.kastamonuproje.gov.tr Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller T.C. Kastamonu Valiliği AB ve Dış İlişkileri Koordinasyon Merkezi tarafından sağlanmaktadır.
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup, resmi nitelik taşımamaktadır. Her hakkı saklıdır. 2010 ©
KA İnternet Bilişim teknolojileri Ltd. Şti.
Avrupa Birliği İletişim Platformu Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu MFİB - Merkezi Finans ve İhale Birimi T.C.Başbakanlık DPT Müsteşarlığı TÜBİTAK T.C. Kastamonu Valiliği Kastamonu Üniversitesi KOSGEB Resmi Web Sitesi Kuzka - Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Resmi Web Sitesi Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı EUROPA – The official website of the European Union EUR-Lex