İlanlar
İlanlar
 
Proje Hazırlama Rehberi
Proje Hazırlama Rehberi
 
Kastamonu'da DynEd
Kastamonu'da DynEd
 
» AB HAKKINDA
» AB VE TÜRKİYE
» AB MALİ DESTEĞİ
» AB KURUMLARI
» BİLGİ KAYNAKLARI
» BAĞLANTILAR
Haberler
KASTAMONU’DA 2015 YILI UDYK 1.TOPLANTISI YAPILDI
KASTAMONU’DA 2015 YILI UDYK 1.TOPLANTISI YAPILDI
Eklenme Tarihi : 5/21/2015 10:55:33 AM
Kastamonu Valiliği AB Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi 2015 UDYK Toplantısı yapıldı

Kastamonu Valiliği Proje ve Koordinasyon Merkezince, Avrupa Birliğine Uyum Dayanışma ve Yönlendirme Kurulu (UDYK) 2015 Yılı 1. Toplantısının ilk oturumu, İlimizde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarının üst düzey idarecilerinin katılımı ile Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda saat 09:30 ‘da gerçekleştirildi.

            Proje Merkezi uzmanı Şenol KARABALTAOĞLU’nun açış konuşmasının ardından Valilik AB Proje ve Koordinasyon Merkezi adına İl Koordinatörü Dr. Suat TÜFEKCİ proje merkezinin çalışmalarını anlatan bir sunum gerçekleştirmiştir.

            Valilik Proje Merkezi uzmanlarından Mehmet ŞANLI Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca kabul edilen 444.444 Euro bütçeli, ahşap sektörüne nitelikli eleman sağlamayı amaçlayan             “Ahşapla Hayat Bulan Eller Projesi” hakkında sunum yapmıştır.

Toplantı’da Avrupa Birliği Bakanlığı Sivil Toplum, İletişim ve Kültür Başkanlığı uzmanı Mehmet Bahadır İLERİ tarafından katılımcılara “Ülkemizin AB Üyelik Çalışmalarında Gelinen Son Nokta” “Türkiye’nin Yeni AB Stratejisi” ve “Türkiye’nin Yeni AB İletişim Stratejisi” konuları anlatılmıştır.

 

            UDYK toplantısının ikinci oturumu öğleden sonra ilimizde bulunan sivil toplum kuruluşlarının katılımı ile gerçekleştirilmiştir.  Sivil toplum kuruluşlarına yönelik, Sivil Toplum Diyaloğu IV çağrısı hakkında ayrıntılı bilgilendirmelerde bulunulmuş, soru cevap kısmının ardından 2015 yılı UDYK ilk toplantısı sona ermiştir. 

VALİMİZ
AB İL DAİMİ TEMAS NOKTASI
VALİ YARDIMCIMIZ
AB ve DIŞ İLİŞKİLER KOORDİNASYON MERKEZİ
AB UYUM DAYANIŞMA VE YÖNLENDİRME KURULU ÜYELERİ
UYGULANMIŞ / UYGULANAN
AB PROJELERİ
IPA KATILIM ÖNCESİ
MALİ YARDIM ARACI
SIKÇA SORULAN SORULAR
AB ve Dış İlişikiler Koordinasyon Merkezi
» Görevleri
» Hedefleri
» Faaliyetleri
» Dosyalar
» Personelimiz
T.C. Kastamonu Valiliği AB Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi  | www.kastamonuproje.gov.tr Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller T.C. Kastamonu Valiliği AB ve Dış İlişkileri Koordinasyon Merkezi tarafından sağlanmaktadır.
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup, resmi nitelik taşımamaktadır. Her hakkı saklıdır. 2010 ©
KA İnternet Bilişim teknolojileri Ltd. Şti.
Avrupa Birliği İletişim Platformu Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu MFİB - Merkezi Finans ve İhale Birimi T.C.Başbakanlık DPT Müsteşarlığı TÜBİTAK T.C. Kastamonu Valiliği Kastamonu Üniversitesi KOSGEB Resmi Web Sitesi Kuzka - Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Resmi Web Sitesi Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı EUROPA – The official website of the European Union EUR-Lex