İlanlar
İlanlar
 
Proje Hazırlama Rehberi
Proje Hazırlama Rehberi
 
Kastamonu'da DynEd
Kastamonu'da DynEd
 
» AB HAKKINDA
» AB VE TÜRKİYE
» AB MALİ DESTEĞİ
» AB KURUMLARI
» BİLGİ KAYNAKLARI
» BAĞLANTILAR
Haberler
Kastamonu Ahşap Akademisi
Kastamonu Ahşap Akademisi
Eklenme Tarihi : 3/6/2014 5:14:42 PM
İlimiz Ahşap Akademisine kavuşuyor

Kastamonu Valiliği koordinasyonunda, İŞKUR Kastamonu İl Müdürlüğü, Kastamonu Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, Kastamonu El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve KOSGEB Kastamonu Şube Müdürlüğü işbirliği ile açılacak istihdam garantili meslek edindirme kursu ile 25 öğrenci 6 aylık eğitim sürecinin ardından yapılacak uygulama sınavına girecektir. Öğrencilerden en az 15’i kurs öncesinde taahhütte bulunan firmalarda istihdam edilecektir.

Kastamonu El Sanatları Eğitim Merkezi atölyeleri ve pansiyonu eğitim ortamı olarak kullanılacaktır. Haftada 3 gün teknik eğitim, haftada 2 gün işletmede beceri eğitimi alacak öğrenciler, haftada toplam 40 saat ders göreceklerdir. Öğrenciler, işletmede beceri eğitimini uygulamaya dahil olan ahşap sektöründe imalat yapan firmalarda alacaklardır.

2014 yılı Mart ayında tamamlanacak hazırlık çalışmalarının ardından, 7 Nisan-18 Ağustos 2014 döneminde teorik ve pratik çalışmalar usta öğreticilerin eşgüdümünde yapılacaktır.

Son başvuru tarihi 28/03/2014
Ön başvuru formuna göre 03/04/2014 tarihinde yapılacak Ahşap Akademisi Kursiyer seçimine katılmaya hak kazananlar e-posta yoluyla en geç 02/04/2014 Çarşamba gününe kadar bilgilendirilecektir.
Not: Öğrenci seçmelerinde başarılı olan kursiyerler;
07/04/2014 - 18/08/2014 tarihleri arasında uygulanacak eğitime dahil olacaklardır.

On-Line Ön Başvuru Formu için;

https://docs.google.com/forms/d/1m3RLRvuzbPWcbz9JaDbHfCV3foZ2xPhnseO_UXCibdA/viewform

 

 
web: www.kastamonuproje.gov.tr 

 

VALİMİZ
AB İL DAİMİ TEMAS NOKTASI
VALİ YARDIMCIMIZ
AB ve DIŞ İLİŞKİLER KOORDİNASYON MERKEZİ
AB UYUM DAYANIŞMA VE YÖNLENDİRME KURULU ÜYELERİ
UYGULANMIŞ / UYGULANAN
AB PROJELERİ
IPA KATILIM ÖNCESİ
MALİ YARDIM ARACI
SIKÇA SORULAN SORULAR
AB ve Dış İlişikiler Koordinasyon Merkezi
» Görevleri
» Hedefleri
» Faaliyetleri
» Dosyalar
» Personelimiz
T.C. Kastamonu Valiliği AB Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi  | www.kastamonuproje.gov.tr Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller T.C. Kastamonu Valiliği AB ve Dış İlişkileri Koordinasyon Merkezi tarafından sağlanmaktadır.
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup, resmi nitelik taşımamaktadır. Her hakkı saklıdır. 2010 ©
KA İnternet Bilişim teknolojileri Ltd. Şti.
Avrupa Birliği İletişim Platformu Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu MFİB - Merkezi Finans ve İhale Birimi T.C.Başbakanlık DPT Müsteşarlığı TÜBİTAK T.C. Kastamonu Valiliği Kastamonu Üniversitesi KOSGEB Resmi Web Sitesi Kuzka - Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Resmi Web Sitesi Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı EUROPA – The official website of the European Union EUR-Lex