İlanlar
İlanlar
 
Proje Hazırlama Rehberi
Proje Hazırlama Rehberi
 
Kastamonu'da DynEd
Kastamonu'da DynEd
 
» AB HAKKINDA
» AB VE TÜRKİYE
» AB MALİ DESTEĞİ
» AB KURUMLARI
» BİLGİ KAYNAKLARI
» BAĞLANTILAR
Haberler
KASTAMONU MOBİLYACI VE MARANGOZLARI İNEGÖL MOBİLYA FUARINDA
KASTAMONU MOBİLYACI VE MARANGOZLARI İNEGÖL MOBİLYA FUARINDA
Eklenme Tarihi : 11/12/2013 9:17:17 AM

Kastamonu Ahşap Fuar organizasyonu ve Marangozlar Odası tarafından 4-5 Kasım 2013 tarihinde Bursa-İnegöl’de 30. gerçekleştirilen İnegöl Mobilya Fuarına Kastamonu Vali Yardımcısı Atila KANTAY Başkanlığında, Kastamonu Marangozlar Odası Başkanı Ergün CAN ve Kastamonu Ahşap Fuarı organizatörlerinden Sinan ÇELEBİCAN koordinasyonunda bir gezi gerçekleştirildi.

Yüzlerce firmanın katıldığı fuarda; bütün katılımcı firmaların İnegöl’den olması Körfez, Ortadoğu ve Arap Ülkelerinden çok fazla firma temsilcinin bulunması, fuar alanı dışındaki alanlara eklentiler yapılması ve Uluslar arası fuar havasının bulunması dikkat çekti.

OYLAT MAĞARASI

4 Kasım 2013’te Bursa-İnegöl Oylat Kaplıcalarında kalan kafile 5 kasım 2013 sabahı “Oylat Mağarasına” gezi gerçekleştirildi.

2003-2006 Yılında İnegöl Kaymakamı olan Kastamonu Valisi Sayın Erdoğan BEKTAŞ Kaymakamlık yıllarında Oylat Mağarasına bizzat giderek keşif yapmış, mağara 2006’da hizmete açmış ve tanıtarak bu güne gelmesinde büyük rol oynamıştır. Söz konusu İnegöl’de Vatandaşlar ve mesai arkadaşları tarafından Kastamonu’dan gelen  kafileye mağara tanıtıldı.

95 m yüksekliğinde ve 750 metre uzunluğunda olan Oylat Mağarası Türkiye’nin en uzun mağaraları arasında sayılmaktadır.

VALİMİZ
AB İL DAİMİ TEMAS NOKTASI
VALİ YARDIMCIMIZ
AB ve DIŞ İLİŞKİLER KOORDİNASYON MERKEZİ
AB UYUM DAYANIŞMA VE YÖNLENDİRME KURULU ÜYELERİ
UYGULANMIŞ / UYGULANAN
AB PROJELERİ
IPA KATILIM ÖNCESİ
MALİ YARDIM ARACI
SIKÇA SORULAN SORULAR
AB ve Dış İlişikiler Koordinasyon Merkezi
» Görevleri
» Hedefleri
» Faaliyetleri
» Dosyalar
» Personelimiz
T.C. Kastamonu Valiliği AB Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi  | www.kastamonuproje.gov.tr Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller T.C. Kastamonu Valiliği AB ve Dış İlişkileri Koordinasyon Merkezi tarafından sağlanmaktadır.
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup, resmi nitelik taşımamaktadır. Her hakkı saklıdır. 2010 ©
KA İnternet Bilişim teknolojileri Ltd. Şti.
Avrupa Birliği İletişim Platformu Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu MFİB - Merkezi Finans ve İhale Birimi T.C.Başbakanlık DPT Müsteşarlığı TÜBİTAK T.C. Kastamonu Valiliği Kastamonu Üniversitesi KOSGEB Resmi Web Sitesi Kuzka - Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Resmi Web Sitesi Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı EUROPA – The official website of the European Union EUR-Lex