İlanlar
İlanlar
 
Proje Hazırlama Rehberi
Proje Hazırlama Rehberi
 
Kastamonu'da DynEd
Kastamonu'da DynEd
 
» AB HAKKINDA
» AB VE TÜRKİYE
» AB MALİ DESTEĞİ
» AB KURUMLARI
» BİLGİ KAYNAKLARI
» BAĞLANTILAR
Haberler
KASTAMONU; “AHŞAP” Konusunda MARKA ŞEHİR Olma Yolunda
KASTAMONU;  “AHŞAP”  Konusunda MARKA ŞEHİR Olma Yolunda
Eklenme Tarihi : 11/12/2013 9:15:37 AM

Mudo Concept Tedarik ve Satın Alma Müdürü Fatih AKTÜRK, Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Vali Yardımcısı Atila KANTAY,  Valimiz Sayın Erdoğan BEKTAŞ’ı  Makamında ziyaret etti.

Mudo firması tarafından ilimizden üretilmesi beklenen ahşap ürünler,  ahşap ustalarımızın özverili çalışması neticesinde beklenenden erken bir şekilde  hazırlanarak,  Mudo Kamyonuna yüklendi.

Makam Ziyaretinde konuşan  Mudo Concept yetkilisi;  Türkiye’de sadece Kastamonu’dan ürün sipariş ettiklerini ve bundan sonra ki aylarda ise siparişlerini sadece Kastamonu’dan alacaklarını söyledi.

İlimiz,   ‘AHŞAP’ konusunda  MARKA ŞEHİR  olma yolunda önemli bir adım  atmış  oldu.

Valimiz Sayın Erdoğan BEKTAŞ, Kastamonu’dan MUDO’ya ürün sevki yapılması hakkında;“Kastamonulu ahşapçıların ürünleri  kalite kontrolden geçerek,  Mudo Mağazalarının vitrinlerinde  yerini almak üzere yola çıktı. Demek ki Ahşap Fuarı bir işe yarıyormuş” dedi.

VALİMİZ
AB İL DAİMİ TEMAS NOKTASI
VALİ YARDIMCIMIZ
AB ve DIŞ İLİŞKİLER KOORDİNASYON MERKEZİ
AB UYUM DAYANIŞMA VE YÖNLENDİRME KURULU ÜYELERİ
UYGULANMIŞ / UYGULANAN
AB PROJELERİ
IPA KATILIM ÖNCESİ
MALİ YARDIM ARACI
SIKÇA SORULAN SORULAR
AB ve Dış İlişikiler Koordinasyon Merkezi
» Görevleri
» Hedefleri
» Faaliyetleri
» Dosyalar
» Personelimiz
T.C. Kastamonu Valiliği AB Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi  | www.kastamonuproje.gov.tr Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller T.C. Kastamonu Valiliği AB ve Dış İlişkileri Koordinasyon Merkezi tarafından sağlanmaktadır.
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup, resmi nitelik taşımamaktadır. Her hakkı saklıdır. 2010 ©
KA İnternet Bilişim teknolojileri Ltd. Şti.
Avrupa Birliği İletişim Platformu Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu MFİB - Merkezi Finans ve İhale Birimi T.C.Başbakanlık DPT Müsteşarlığı TÜBİTAK T.C. Kastamonu Valiliği Kastamonu Üniversitesi KOSGEB Resmi Web Sitesi Kuzka - Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Resmi Web Sitesi Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı EUROPA – The official website of the European Union EUR-Lex