İlanlar
İlanlar
 
Proje Hazırlama Rehberi
Proje Hazırlama Rehberi
 
Kastamonu'da DynEd
Kastamonu'da DynEd
 
» AB HAKKINDA
» AB VE TÜRKİYE
» AB MALİ DESTEĞİ
» AB KURUMLARI
» BİLGİ KAYNAKLARI
» BAĞLANTILAR
Haberler
KASTAMONU AHŞAP USTALARINDAN
KASTAMONU AHŞAP USTALARINDAN
Eklenme Tarihi : 11/12/2013 9:09:04 AM
MUDO CONCEPT’E İLK TESLİMAT YAPILDI.

Kastamonu Valisi Erdoğan BEKTAŞ’ın 2013 yılının ilk aylarında başlattığı ‘‘Kastamonu’da Büyük Markalar İçin Masif Ahşap Üretimi’’ Projesi ilk meyvelerini verdi. Proje, önce Kastamonu Valiliği AB Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi tarafından kaleme elındı, Kastamonu Valisi başkanlığında bir ekibin İstanbul Maslak Mudo Mağazasına iş gezisi düzenlemesi ile başladı. Mudo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa TAVİLOĞLU’nun ev sahipliğinde başlayan iş görüşmesi, 06 Kasım 2013’te ilk ürünlerin Mudo’ya teslimi noktasına kadar geldi.

Mudo Concept Genel Müdür Yardımcısı Tarkan ÖZKAN, firmanın Satın Alma Müdürü Fatih AKTÜRK ve Tekstil Departmanı Müdürü Hüseyin AYIK tarafından Kastamonu’ya düzenlenen iade-i ziyaret ile Kastamonulu ahşap ustaları tarafından masif ahşap kullanılarak hazırlanan ürünlerden oluşan ve Vedat Tek Kültür ve Sanat Merkezinde bulunan ‘‘Som Ahşap Sergisi’’ ziyaret edildi. İlimizde üretilen ürünlerin sergilendiği ‘‘Som Ahşap Sergisi’’ Mudo yetkilileri tarafından büyük beğeni topladı.

Mudo Concept Tedarik ve Satın Alma Müdürü Fatih AKTÜRK’ün, 06.11.2013 tarihinde Kastamonu Valiliği’ne yaptığı ziyaretin ardından, Kastamonu ahşap ustaları ile temaslarda bulunarak, Mudo firması tarafından İlimizden üretilmesi beklenen ahşap ürünler hakkında inceleme yaptı.

Kastamonulu ustalardan 30 Kasım’a kadar yapmaları istenen ahşap ürünlerin ilk partisi, Kastamonu’lu ahşap ustalarımızın özverili çalışması neticesinde beklenenden erken bir şekilde 06 Kasım 2013 tarihi itibariyle İlimize gönderilen Mudo Kamyonuna yüklendi.

Kastamonu Valisi Erdoğan BEKTAŞ’ın çabaları öncülüğünde, Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi sorumlusu Atila KANTAY’ın koordinasyonunda gerçekleştirilen girişim; ülkemizde ve dünyada söz sahibi markaların Kastamonu’ya ilgisi ilk meyvelerini böylelikle verdi. N- Design firmasının Kastamonu’ya ahşap sektöründeki yatırım düşüncesinin yanında Mudo Concept’in ürün alımının önümüzdeki dönemlerde de süreceği ve ilimizin ‘‘Ahşap’’ konusunda marka şehir olması yolunda önemli bir adım atılmış oldu. 

VALİMİZ
AB İL DAİMİ TEMAS NOKTASI
VALİ YARDIMCIMIZ
AB ve DIŞ İLİŞKİLER KOORDİNASYON MERKEZİ
AB UYUM DAYANIŞMA VE YÖNLENDİRME KURULU ÜYELERİ
UYGULANMIŞ / UYGULANAN
AB PROJELERİ
IPA KATILIM ÖNCESİ
MALİ YARDIM ARACI
SIKÇA SORULAN SORULAR
AB ve Dış İlişikiler Koordinasyon Merkezi
» Görevleri
» Hedefleri
» Faaliyetleri
» Dosyalar
» Personelimiz
T.C. Kastamonu Valiliği AB Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi  | www.kastamonuproje.gov.tr Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller T.C. Kastamonu Valiliği AB ve Dış İlişkileri Koordinasyon Merkezi tarafından sağlanmaktadır.
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup, resmi nitelik taşımamaktadır. Her hakkı saklıdır. 2010 ©
KA İnternet Bilişim teknolojileri Ltd. Şti.
Avrupa Birliği İletişim Platformu Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu MFİB - Merkezi Finans ve İhale Birimi T.C.Başbakanlık DPT Müsteşarlığı TÜBİTAK T.C. Kastamonu Valiliği Kastamonu Üniversitesi KOSGEB Resmi Web Sitesi Kuzka - Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Resmi Web Sitesi Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı EUROPA – The official website of the European Union EUR-Lex