İlanlar
İlanlar
 
Proje Hazırlama Rehberi
Proje Hazırlama Rehberi
 
Kastamonu'da DynEd
Kastamonu'da DynEd
 
» AB HAKKINDA
» AB VE TÜRKİYE
» AB MALİ DESTEĞİ
» AB KURUMLARI
» BİLGİ KAYNAKLARI
» BAĞLANTILAR
Haberler
Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi Polonya’da
Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi Polonya’da
Eklenme Tarihi : 10/21/2013 10:20:54 AM
“WOWSA- What’s on the Web Safely for Adults” (Yetişkinler için Güvenli İnternet)

Avrupa Birliği Hayat Boyu Öğrenme Programı’nın Grundtvig Öğrenme Ortaklığı alanında İngiltere koordinatörlüğünde hazırlanan “WOWSA- What’s on the Web Safely for Adults” (Yetişkinler için Güvenli İnternet) projesinin 4. Toplantısı 24-26 Eylül tarihleri arasında Polonya’nın Wroclaw kentinde düzenlendi. İlimizden Valilik, AB Proje ve Koordinasyon Merkezi’nin katıldığı toplantıya diğer ortaklar olan İngiltere Lancaster & Morecambe College ve Help Direct temsilcileri ile ev sahibi kuruluş olan Polonya’daki VIA Foundation yetkilileri katıldı. 3 gün süren faaliyetler kapsamında ilimizde düzenlenen 3. Toplantıdan bu yana ortakların kendi ülkelerinde bu proje kapsamında yürüttüğü etkinliklere ilişkin sunumlar yapıldı. Bu bağlamda ilimizde KAVELDO bünyesinde çalışan kadınlarla yürütülen WOWSA etkinlikleri tanıtıldı. Toplantıda ayrıca iyi uygulama kılavuzlarının hazırlanması, proje web sitesinin güncellenmesi ve gerekli eklemelerin yapılması konuları görüşüldü. Toplantılardan arta kalan zamanda Wroclaw kentini gezen  katılımcılar böylece şehirdeki sosyal yaşam ve yerel kültürü de tanıma fırsatı buldu.

WOWSA projesinin 5. Toplantısı projenin koordinatörü olan İngiltere’de Lancaster & Morecambe College ev sahipliğinde 17-19 Mart 2014 tarihileri arasında gerçekleştirilecek.

VALİMİZ
AB İL DAİMİ TEMAS NOKTASI
VALİ YARDIMCIMIZ
AB ve DIŞ İLİŞKİLER KOORDİNASYON MERKEZİ
AB UYUM DAYANIŞMA VE YÖNLENDİRME KURULU ÜYELERİ
UYGULANMIŞ / UYGULANAN
AB PROJELERİ
IPA KATILIM ÖNCESİ
MALİ YARDIM ARACI
SIKÇA SORULAN SORULAR
AB ve Dış İlişikiler Koordinasyon Merkezi
» Görevleri
» Hedefleri
» Faaliyetleri
» Dosyalar
» Personelimiz
T.C. Kastamonu Valiliği AB Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi  | www.kastamonuproje.gov.tr Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller T.C. Kastamonu Valiliği AB ve Dış İlişkileri Koordinasyon Merkezi tarafından sağlanmaktadır.
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup, resmi nitelik taşımamaktadır. Her hakkı saklıdır. 2010 ©
KA İnternet Bilişim teknolojileri Ltd. Şti.
Avrupa Birliği İletişim Platformu Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu MFİB - Merkezi Finans ve İhale Birimi T.C.Başbakanlık DPT Müsteşarlığı TÜBİTAK T.C. Kastamonu Valiliği Kastamonu Üniversitesi KOSGEB Resmi Web Sitesi Kuzka - Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Resmi Web Sitesi Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı EUROPA – The official website of the European Union EUR-Lex