İlanlar
İlanlar
 
Proje Hazırlama Rehberi
Proje Hazırlama Rehberi
 
Kastamonu'da DynEd
Kastamonu'da DynEd
 
» AB HAKKINDA
» AB VE TÜRKİYE
» AB MALİ DESTEĞİ
» AB KURUMLARI
» BİLGİ KAYNAKLARI
» BAĞLANTILAR
Haberler
MUDO CONCEPT'te Made in Kastamonu
MUDO CONCEPT'te Made in Kastamonu
Eklenme Tarihi : 10/10/2013 5:17:58 PM
Kastamonu Valiliği AB Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi

Vali Erdoğan Bektaş'ın ilimizde göreve başladığı günden itibaren üzerinde büyük emek harcadığı ahşap ürünlerimizin markalaşması, önemli pazarlara açılması, sektörün geniş kesimlere gelir getirici bir genişliğe ulaşması düşüncesinde önemli bir adım atıldı. Valiliğin yaklaşık 10 aydır iletişimde olduğu Mudo Concept firmasının yetkilileri dün bir kez daha ilimize geldiler ve yaptıkları temasların ardından ilimizde anlaşma sağladıkları ahşap imalatçısı firmalar ile el sıkıştılar. 

 

10 ay sonunda mutlu son 

Ahşap ürünlerimize pazar yaratmak amacıyla Kastamonu Valiliği geçtiğimiz Ocak ayında Mudo Concept ile ilk kez iletişime geçmişti. İlimizdeki ahşap ustaları ile İstanbul'a giderek Mudo Concept'in sahibi Mustafa TAVİLOĞLU'nu ziyaret eden Vali Erdoğan Bektaş, ilimizde üretilen ürünlerin Mudo Concept mağazalarında satılması teklifinde bulunmuştu. Bu Görüşmenin ardından Mudo Concept yetkilileri ilimize gelmiş, ilgili firmalarla görüşmüş, getirdikleri numunelerin imalatı üzerinden çalışmaya başlanabileceğini kaydetmişlerdi. 

 

El sıkışıldı

İkinci kez ilimize gelen Mudo Concept yetkilileri dün sabah ilk önce Vali Erdoğan Bektaş'ı makamında ziyaret ettiler. Mudo Concept Genel Müdür Yardımcısı Tarkan Özkan, Tedarik Müdürü Fatih Aktürk, Mobilya Kategori ve Satış Direktörü Mine Yardımcı'dan oluşan heyet, daha önce verdikleri imalatçı firmalar ile burada bir kez daha görüşme imkanı buldu. Programlarının öğleden sonraki bölümde, bu projeyi yürüten Vali Yardımcısı Atila Kantay ile birlikte Vedat Tek Kültür Merkezi'nde yer alan örnek ürünleri görmeye geçen heyet ve ilimizdeki firmaların yetkilileri burada ürünler üzerinde nihai pazarlıklarını yaptılar. Mudo Concept yetkilileri üretilecek ürünler üzerinde tek tek yaptıkları pazarlıklar sonucunda anlaştıkları firmalara ilk siparişlerini verdiler. 

 

Özkan:" Çok başarılı bulduğumu söyleyebilirim"

Ahşap ürünlerimizi çok başarılı bulduğunu kaydeden Genel Müdür Yardımcısı Tarkan Özkan, "Bugün ilk adımın atıldığını düşünüyorum bir çok üründe" açıklamasında bulundu.

VALİMİZ
AB İL DAİMİ TEMAS NOKTASI
VALİ YARDIMCIMIZ
AB ve DIŞ İLİŞKİLER KOORDİNASYON MERKEZİ
AB UYUM DAYANIŞMA VE YÖNLENDİRME KURULU ÜYELERİ
UYGULANMIŞ / UYGULANAN
AB PROJELERİ
IPA KATILIM ÖNCESİ
MALİ YARDIM ARACI
SIKÇA SORULAN SORULAR
AB ve Dış İlişikiler Koordinasyon Merkezi
» Görevleri
» Hedefleri
» Faaliyetleri
» Dosyalar
» Personelimiz
T.C. Kastamonu Valiliği AB Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi  | www.kastamonuproje.gov.tr Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller T.C. Kastamonu Valiliği AB ve Dış İlişkileri Koordinasyon Merkezi tarafından sağlanmaktadır.
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup, resmi nitelik taşımamaktadır. Her hakkı saklıdır. 2010 ©
KA İnternet Bilişim teknolojileri Ltd. Şti.
Avrupa Birliği İletişim Platformu Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu MFİB - Merkezi Finans ve İhale Birimi T.C.Başbakanlık DPT Müsteşarlığı TÜBİTAK T.C. Kastamonu Valiliği Kastamonu Üniversitesi KOSGEB Resmi Web Sitesi Kuzka - Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Resmi Web Sitesi Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı EUROPA – The official website of the European Union EUR-Lex